Ohlasy některých mých zákazníků

Karolína Kokešová

Milana můžu opravdu doporučit, nejen jeho fotky jsou skvělé, ale i atmosféra při focení a domluva je vždy super a bez problému. Vždy se snaží vyhovět mým požadavkům a vždy se nějak domluvíme. ;-) Můžu jen doporučit!

Eva Sochorová‎

děkuji za příjemně strávené dopoledne - vizáž i fotografie jsou úžasné, Milan a jeho tým jsou bezkonkurenční! doporučuji.-)

Hanka Tichá

Focení s Milanem je příjemné, přátelské a přitom profesionální a fotky opravdu stojí za to, nikdy jsem si nepřipadala krásnější :-) Vřele doporučuji!

Natálie Stravová

Můžu jen doporučit. Perfektní spolupráce a suprový výsledek fotek :-).

Petra Dvořáková

Děkuji za krásnou práci Milanovi , opravdu radost z výsledku , vč. Líčení a vizáže celkově .. Doporučuji !!!

Lenka Laura Čechová

Jsou lide, co si preji byt fotografem. Koupi si fotoaparat, foti a doufaji, ze z nich jednou fotografove budou. Pak jsou lide, kteri se divaji na svet okolo sebe a vidi ho jinak nez lide, kteri tento dar nemaji.Ve vsem okolo sebe vidi inspiraci ke krase, kterou citi ve svem srdci.Oni si nepreji byt fotografem, oni vedi, ze fotografem uz jsou,jen to musi ze sveho srdce dostat ven.Takovym clovekem je MILAN FORST. Clovek, ktery ma ke kazdemu osobity pristup, nechybi mu skromnost a umi naslouchat prani svych klientu. Jeho motivaci je predevsim krasa, zachycena na veky na fotografii a tim i spokojeny zakaznik! Mel jsem tu cest v zivote pracovat z nekolika zvucnymi jmeny v Hollywoodu a zrovna tak si vazim toho, ze jsem mohl poznat a spolupracovat s tak talentovanym a prijemnym muzem jako je Milan.... Doporucujeme ho nejen jako naprosteho profesionala, ale predevsim jako cloveka, ktery umi videt srdcem! DAVID & LAURA

Renata Weber

Děkuji za nádherné fotky, jsem maximálně spokojená Milan je velice šikovný plný nápadů. Focení bylo příjemné a hlavně sranda. Velice doporučuji.

Zvětšit obrázek