V případě dotazu rád odpovím na mail :milanf@centrum.cz nebo mobil : 774 953 054


Photo street v ulicích Brna či Znojma


Základní balík


Standard balík


Focení párů


Focení maminek s bříškem, děti


Vizáž

Lze si u mně objednat i dárkové poukazy ,které vám buď zašlu elektronicky ,či poštou a nebo při osobním setkání. Kde si můžete vybrat z několika balíčků. Na poukaz vám napíši jakékoliv vaše přání.

Dle společné domluvy lze fotit u vás doma nebo i v jiném interiéru či exteriéru.


Upozornění:

Fotografie vám upravím

  • Vždy se snažím zaslat Vám náhledy fotografií na Váš mail ještě ten samý den po skončení focení. Popřípadě mohu zpracovat a poslat již 2 fotografie dle vašeho výběru, na kterých se dohodneme již během focení. Ostatní fotografie se snažím zpracovat co nejdříve, a to do 14 dnů. Pokud toho mám hodně a nestíhám, budu Vás o tom informovat a fotografie dostanete do měsíce zpracované a to ve velikosti pro tisk ,tak i ve velikosti na web či sociální sítě a to i s mým logem.


Další úprava fotek:

  • Pokud se Vám budou líbit další fotografie nad rámec Vámi zvoleného balíčku, lze si fotografie po domluvě přiobjednat. Profesionální úprava 1 fotky = 350,-Kč.


Dodatek:

  • Vše je na komunikaci a domluvě ... jde mi vždy především pro Vás vytvořit ty nejkrásnější fotografie a mít tak památku. Není umění nafotit profi modelku, modela , ale nad to umět nafotit vždy ženu, muže či slečnu, která nemá s focením žádné zkušenosti a to je to co mě na focení nejvíce baví. Dostat z každé ženy něco zajímavého a krásného. Miluji fotografie s duší a o to se i od samého začátku snažím
  • Pozor tyto ceny zde nejsou určeny firmám kde je to individuální dle náročnosti grafického zpracování. Zda jsou určené fotografie na billboard, kalendář či do katalogu, propagaci či k jiným účelu. Vše je o komunikaci a domluvě .


„Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč, který se nedá zopakovat“ Karl Lagerfeld
Zvětšit obrázek